Nieuws

Nieuws
Tim en Tom Coronel klaar voor Dakar 2026
Tim en Tom Coronel klaar voor Dakar 2026

Terwijl het thuisfront in Nederland bij Nieuwjaarsconcert en het traditionele skispringen nog bijkomt van de festiviteiten rond de jaarwisseling, is Team Coronel inmiddels op volle sterkte gearriveerd in Saoedi-Arabië,

Eurol Rallysport gaat voor hoogst haalbare
Eurol Rallysport gaat voor hoogst haalbare

Het complete team van Eurol Rally Sport is klaar voor de start van de Dakar Rally 2026.

Vertrouwenwekkend optreden Henk Vossen
Vertrouwenwekkend optreden Vossen

De terugkeer van de Berkelland Rally op de Nederlandse rallykalender werd op een zonovergoten zaterdagmiddag in december een groot succes.

Vossen bereidt zich voor in de Achterhoek
Vossen bereidt zich voor in de Achterhoek

Dit compacte evenement met 6 klassementsproeven leent zich voor Henk Vossen bij uitstek om zich voor te bereiden op zijn deelname aan de voor het wereldkampioenschap (WRC) meetellende Rallye Monte Carlo in januari.

Cédric Cherain en Damien Whiters winnen de Spa Rally 2025
Cédric Cherain wint de Spa Rally 2025

Cédric Cherain en Damien Whiters winnen de Spa Rally 2025

Ogier negenvoudig WRC-kampioen, Neuville wint finale in Saoedi-Arabië
Neuville wint finale in Saoedi-Arabië

Ogier negenvoudig WRC-kampioen, Neuville wint finale in Saoedi-Arabië

Coronel voor 10de keer samen naar Dakar
Coronel voor 10de keer samen naar Dakar

Met de inmiddels traditionele en ook als altijd zeer druk bezochte uitzwaaidag bij het Coronel Adventure Indoor Klimpark in Huizen kende het Dakar-project van Tim en Tom Coronel een zeer succesvolle start.

Ogier wint Rally van Japan
Rookie Rally Team Brabant pakt 2de plek
Vrielink na sterke test 2de in Twente
1ste overwinning voor Den Braber
Pex pakt eerste overwinning in Twente
Podium voor Van Deijne in seizoensfinale
Rovanperä wint in Centraal-Europa
East Belgian Rally by Rookie
1 / 8

De achterwielaandrijvers opnieuw in de spotlights in het Historic BRC

Met de komst van het Youngtimer-kampioenschap, wordt het Historic BRC weer voorbehouden voor de historische rallywagens waarmee de Historic-wedstrijden begonnen zijn: de spectaculaire achterwielaandrijvers uit de jaren ’60, ’70 en ’80. 

Het groepje Historic-deelnemers wordt in de Rally van Haspengouw aangevoerd door de gekende Ford Escort Mk1 van titelverdediger Koen Verhaeghe, die vorig jaar stuntte door de modernere Gr.A’s het nakijken te geven. Op de snelle proeven in Haspengouw, behoort Olivier Breittmayer met zijn BMW M3 E30 zeker ook tot de kanshebbers, net als voormalig Historic-kampioen Christophe Kerckhove met de prachtige Porsche 911. 
Michael America wil voor eigen publiek minstens opnieuw op een podiumplaats mikken met zijn Ford Escort Mk2. Eenzelfde Escort is er voor Benoit Scheen. 
Naast al deze achterwielaandrijvers is er ook de Audi Quattro Gr.4, gehomologeerd in 1981 en dus toegelaten in het Historic BRC, die als enige 4×4 de strijd met de driftende achterwielaandrijving aan kan gaan. 

Tekst: PR BRC
Foto's: Niek Bakker
RSS News Feed