Nieuws

Nieuws
Team de Rooy tevreden na Marokkaanse test
Team de Rooy tevreden na Marokkaanse test

Hoewel Gerard de Rooy op een beter resultaat had gehoopt voor zichzelf, was de captain van Team Petronas Iveco De Rooy een tevreden man aan de finish van de OiLibya Rally.

Pascal de Baar: "We zijn op de goede weg"
Pascal de Baar: "We zijn op de goede weg"

Niet alleen Martin van den Brink en zijn co-piloten liepen vrijdagavond met een brede lach op het gelaat door de sfeervolle straten van Agadir.

Ten Brinke: "Laat Dakar 2016 maar komen"
Ten Brinke: "Laat Dakar 2016 maar komen"

Bernhard ten Brinke en Tom Colsoul hebben de Oilibya Rally van Marokko afgesloten met een fantastische tweede plaats op de laatste special stage.

Van den Brink wint Oillibya Rally
Van den Brink wint Oillibya Rally

Martin van den Brink heeft de Oilibya Rally 2015 gewonnen.

Van Loon gaat goed op voorlaatste etappe
Van Loon gaat goed op voorlaatste etappe

Na de pech van gisteren zijn Erik van Loon en Wouter Rosegaar genoodzaakt om achter een aantal langzamere deelnemers te starten. 

Ten Brinke Laagvliegend naar zesde tijd
Ten Brinke Laagvliegend naar zesde tijd

De opmars van Bernhard ten Brinke en Tom Colsoul in de Oilibya Rally van Marokko resulteerde vandaag in de beste dagklassering tot nu toe.

Van den Brink heeft overwinning in het vizier
Van den Brink heeft overwinning in het vizier

Martin van den Brink heeft zijn eerste grote overwinning als rallyrijder in een truck in het vizier.

Rainbow Truck Team to the rescue
Kapotte jack gooit roet in eten van Loon
Van den Brink nieuwe koploper Oillibya Rally
Sainz wint 2de etappe met nieuwe Peugeot
Topdag voor van Loon in Marokko
Voorzichtige start voor de Rooy, Loprais wint
Lekke banden houden de Rooy van winst
Mammoet deelt eerste tikje uit in Marokko
1 / 2

Van Loon tevreden na eerste dag Oilibya Rally

De eerste etappe van de OiLibya Rallye in Marokko blijkt een etappe met veel stenen te zijn. Twee lekke banden zorgen voor tijdsverlies bij Erik van Loon en Wouter Rosegaar. Ondanks het feit dat zij drie keer uit de auto zijn geweest, zetten ze de zevende tijd neer en zijn Van Loon en Rosegaar tevreden.

“De proef was niet heel spannend,” zegt Van Loon. “Er lagen erg veel stenen op het pad, daar hebben we twee keer lek gereden, waarvan er eentje een slow puncture was. Die band bleef dus leeglopen, dus is Wouter uitgestapt om hem op te pompen. Daarna liep hij sneller leeg en hebben we dat wiel alsnog gewisseld. De auto is goed, alleen moeten we het weggedrag een beetje finetunen.”

De navigatie was grotendeels safe vond Rosegaar. “Het roadbook was niet spannend, maar er stond een fout in. Een gevaarlijk gat kwam 60 meter eerder dan genoteerd, verder stond alles goed beschreven. Ik ben benieuwd naar de proef van morgen. Grotendeels duinen, dus helemaal anders dan vandaag! Er wordt veel nadruk gelegd op de navigatie morgen, een mooie uitdaging voor mij dus. De stage van morgen is ongeveer 224 kilometer lang.”

De uitslag van dag 1
1. Yazeed Al-Rajhi / Timo Gottschalk - Toyota Hilux Overdrive - 3:13:36
2. Vladimir Vasilyev / Konstantin Zhiltsov - Toyota Hilux Overdrive +0:17
3. Nasser Al-Attiyah / Matthieu Baumel - Mini All4 Racing +1:38
4. Carlos Sainz / Lucas Cruz - Peugeot 2008 DKR +2:03
5. Ricardo Dias Porem / Jorge Monteiro - Toyota Hilux Overdrive +2:33
6. Leeroy Poulter / Robert Howie - Toyota Hilux Overdrive +6:29
7. ERIK VAN LOON / WOUTER ROSEGAAR - Mini All4Racing +10:41

RSS News Feed