Nieuws

Nieuws
Team de Rooy tevreden na Marokkaanse test
Team de Rooy tevreden na Marokkaanse test

Hoewel Gerard de Rooy op een beter resultaat had gehoopt voor zichzelf, was de captain van Team Petronas Iveco De Rooy een tevreden man aan de finish van de OiLibya Rally.

Pascal de Baar: "We zijn op de goede weg"
Pascal de Baar: "We zijn op de goede weg"

Niet alleen Martin van den Brink en zijn co-piloten liepen vrijdagavond met een brede lach op het gelaat door de sfeervolle straten van Agadir.

Ten Brinke: "Laat Dakar 2016 maar komen"
Ten Brinke: "Laat Dakar 2016 maar komen"

Bernhard ten Brinke en Tom Colsoul hebben de Oilibya Rally van Marokko afgesloten met een fantastische tweede plaats op de laatste special stage.

Van den Brink wint Oillibya Rally
Van den Brink wint Oillibya Rally

Martin van den Brink heeft de Oilibya Rally 2015 gewonnen.

Van Loon gaat goed op voorlaatste etappe
Van Loon gaat goed op voorlaatste etappe

Na de pech van gisteren zijn Erik van Loon en Wouter Rosegaar genoodzaakt om achter een aantal langzamere deelnemers te starten. 

Ten Brinke Laagvliegend naar zesde tijd
Ten Brinke Laagvliegend naar zesde tijd

De opmars van Bernhard ten Brinke en Tom Colsoul in de Oilibya Rally van Marokko resulteerde vandaag in de beste dagklassering tot nu toe.

Van den Brink heeft overwinning in het vizier
Van den Brink heeft overwinning in het vizier

Martin van den Brink heeft zijn eerste grote overwinning als rallyrijder in een truck in het vizier.

Rainbow Truck Team to the rescue
Kapotte jack gooit roet in eten van Loon
Van den Brink nieuwe koploper Oillibya Rally
Sainz wint 2de etappe met nieuwe Peugeot
Topdag voor van Loon in Marokko
Voorzichtige start voor de Rooy, Loprais wint
Lekke banden houden de Rooy van winst
Mammoet deelt eerste tikje uit in Marokko
1 / 2

Tim Coronel finisht Dakar 2016!

Rosario 16 januari 2016 – Tim Coronel heeft na twee zware weken zijn 6de Dakar finish binnen gesleept. De laatste etappe van Villa Carlos Paz naar Rosario was meer een formaliteit, maar dat hield niet in dat het gemakkelijk was. Tim kwam op plaats 45 binnen en wist zowel het solo als het Lightweight klassement op zijn naam te schrijven.

De laatste etappe was een korte, maar de vele regen van de afgelopen dagen had het parcours omgetoverd tot een grote modderpoel. Tim begon rustig aan zijn laatste meters want de modder belemmerde zijn zicht aardig, maar eenmaal over de finish maakte dat niets meer uit. “Yes!! We did it! Wow, wat een lekker gevoel dit. Hier hebben we zo hard voor gewerkt”, aldus Tim net na de finish. “Wat een etappe trouwens zeg. Ik zit helemaal onder de modder. Het was aan het begin nog wel te doen, maar halverwege zag ik gewoon helemaal niets meer, dus toen dacht ik, het is goed zo. Ik ga de laatste kilometers genieten van de omgeving en het waaninnige publiek.”

Bloemetjes halen
Eenmaal een beetje bijgekomen vertelt Tim: “Ik ben zo blij! Het waren twee hectische weken en eigenlijk een hectisch jaar. Na twee maal de finish niet gezien te hebben wilde ik zo graag weer naar dat podium, maar belangrijker nog ik wilde zo graag laten zien dat deze Buggy het kan. We hebben de doelstelling helaas niet helemaal gehaald, want dat was om met twee Buggy’s aan de finish te staan, maar als dat niet lukt dan moet je het beste ervan maken en ik denk dat we dat gedaan hebben. Ik kijk nu al uit naar de rit naar het podium met al die uitzinnige mensen langs het parcours en als het goed is kunnen we daar zelfs nog bloemetjes halen, want volgens mij ben ik eerste geworden in het solo en lichtgewicht klassement. Ik wil graag iedereen enorm bedanken. Het team hier en in Nederland en natuurlijk onze relaties. Zonder jullie was het niet gelukt! Ik hoop dat iedereen een beetje genoten heeft want voor ons was het weer een mooi avontuur! En nu op naar het podium en vanavond een heerlijke warme douche, dat heb ik wel nodig!

RSS News Feed