Nieuws

Nieuws
Henk Vossen voor de 15e keer naar de Rallye Monte Carlo
Henk Vossen naar Rallye Monte Carlo

Henk Vossen voor de 15e keer naar de Rallye Monte Carlo

Tim en Tom Coronel genieten van de duinen
Tim en Tom Coronel genieten van de duinen

Tim en Tom Coronel hebben de laatste etappe voor de rustdag in stijl afgesloten. Tijdens de duinenetappe naar Riyadh finishten de broers als 37e op ruim 41 minuten van de dagwinnaar.

Mitchel v/d Brink weer leider in Dakar 2026
Mitchel v/d Brink weer leider in Dakar 2026

Mitchel van den Brink en zijn teamgenoten hebben vandaag goede zaken gedaan.

Tim en Tom Coronel klaar voor Dakar 2026
Tim en Tom Coronel klaar voor Dakar 2026

Terwijl het thuisfront in Nederland bij Nieuwjaarsconcert en het traditionele skispringen nog bijkomt van de festiviteiten rond de jaarwisseling, is Team Coronel inmiddels op volle sterkte gearriveerd in Saoedi-Arabië,

Eurol Rallysport gaat voor hoogst haalbare
Eurol Rallysport gaat voor hoogst haalbare

Het complete team van Eurol Rally Sport is klaar voor de start van de Dakar Rally 2026.

Vertrouwenwekkend optreden Henk Vossen
Vertrouwenwekkend optreden Vossen

De terugkeer van de Berkelland Rally op de Nederlandse rallykalender werd op een zonovergoten zaterdagmiddag in december een groot succes.

Vossen bereidt zich voor in de Achterhoek
Vossen bereidt zich voor in de Achterhoek

Dit compacte evenement met 6 klassementsproeven leent zich voor Henk Vossen bij uitstek om zich voor te bereiden op zijn deelname aan de voor het wereldkampioenschap (WRC) meetellende Rallye Monte Carlo in januari.

Cédric Cherain wint de Spa Rally 2025
Neuville wint finale in Saoedi-Arabië
Coronel voor 10de keer samen naar Dakar
Ogier wint Rally van Japan
Rookie Rally Team Brabant pakt 2de plek
Vrielink na sterke test 2de in Twente
1ste overwinning voor Den Braber
Pex pakt eerste overwinning in Twente
1 / 6

Opnieuw technische problemen voor van Loon

Het begin van de vijfde etappe is goed, Erik van Loon en Sébastien Delaunay verliezen minder dan twee minuten in de eerste achtentachtig kilometer van de proef. Dan slaat echter het noodlot toe en beginnen de problemen bij de Toyota Hilux. Met behulp van de snelle service kunnen zij hun weg vervolgen en gaat Van Loon zich focussen op het bereiken van de finish.

Het lijkt een domino-effect wanneer de problemen beginnen. “We hoorden iets kraken en dachten meteen aan het voor-differentieel. We zijn begonnen met sleutelen en toen we het hadden gerepareerd bleek het probleem niet te zijn verholpen. Het was toch het achter-differentieel, dus we konden opnieuw beginnen. Met dank aan de mannen in de T4 konden we verder, gisteren hebben zij ook al goed geholpen. Dus ik wil Dave, Tom en Luca bedanken voor hun hulp.”

Van Loon hoopt dat de gifbeker snel leeg is. “We hebben iedere dag wel iets gehad, dat frustreert wel. We rijden gewoon goed en zijn snel, maar aan pech kun je niks veranderen. De monteurs gaan aan de slag om de auto weer klaar te maken. Morgen gaan we naar Riyad en daarna is de rustdag. Maar eerst morgen, want dat wordt weer een lange dag.”

Morgen gaat de etappe van Ha’il naar Riyad, een proef van 477 kilometer met veel zand en duinen. De eerste auto start om 8:55 (6:55 NL tijd) en wordt rond 14:10 (12:10 NL tijd) aan de finish verwacht.

Tekst en foto's: Press release
RSS News Feed