Nieuws

Nieuws
Tim en Tom Coronel klaar voor Dakar 2026
Tim en Tom Coronel klaar voor Dakar 2026

Terwijl het thuisfront in Nederland bij Nieuwjaarsconcert en het traditionele skispringen nog bijkomt van de festiviteiten rond de jaarwisseling, is Team Coronel inmiddels op volle sterkte gearriveerd in Saoedi-Arabië,

Eurol Rallysport gaat voor hoogst haalbare
Eurol Rallysport gaat voor hoogst haalbare

Het complete team van Eurol Rally Sport is klaar voor de start van de Dakar Rally 2026.

Vertrouwenwekkend optreden Henk Vossen
Vertrouwenwekkend optreden Vossen

De terugkeer van de Berkelland Rally op de Nederlandse rallykalender werd op een zonovergoten zaterdagmiddag in december een groot succes.

Vossen bereidt zich voor in de Achterhoek
Vossen bereidt zich voor in de Achterhoek

Dit compacte evenement met 6 klassementsproeven leent zich voor Henk Vossen bij uitstek om zich voor te bereiden op zijn deelname aan de voor het wereldkampioenschap (WRC) meetellende Rallye Monte Carlo in januari.

Cédric Cherain en Damien Whiters winnen de Spa Rally 2025
Cédric Cherain wint de Spa Rally 2025

Cédric Cherain en Damien Whiters winnen de Spa Rally 2025

Ogier negenvoudig WRC-kampioen, Neuville wint finale in Saoedi-Arabië
Neuville wint finale in Saoedi-Arabië

Ogier negenvoudig WRC-kampioen, Neuville wint finale in Saoedi-Arabië

Coronel voor 10de keer samen naar Dakar
Coronel voor 10de keer samen naar Dakar

Met de inmiddels traditionele en ook als altijd zeer druk bezochte uitzwaaidag bij het Coronel Adventure Indoor Klimpark in Huizen kende het Dakar-project van Tim en Tom Coronel een zeer succesvolle start.

Ogier wint Rally van Japan
Rookie Rally Team Brabant pakt 2de plek
Vrielink na sterke test 2de in Twente
1ste overwinning voor Den Braber
Pex pakt eerste overwinning in Twente
Podium voor Van Deijne in seizoensfinale
Rovanperä wint in Centraal-Europa
East Belgian Rally by Rookie
1 / 8

Rookie Rallyteam Brabant - keert terug in de 60e ELE Rally!

Bereid u voor op het oorverdovende gebrul van een legende!  Antoine van Ballegooijen en Berrie van Boxmeer staan klaar voor de start van de ELE Rally 2025 op 23 (en 24) mei. In hun geliefde Ford Sierra RS Cosworth, met startnummer 103, nemen ze het op tegen een indrukwekkend veld in de Historic klasse.

Dit jaar starten ze als derde wagen in de Historic klasse en dagen ze de BMW M3 van Antoine Biesheuvel en de Audi Quattro van Piet-Hein van der Heijden uit – een spannende strijd tussen allemaal Brabanders! Na de nodige reparaties en upgrades aan de auto, is de Ford Sierra klaar voor de strijd.  En wat voor strijd!  Het brullend beest dat niet alleen op vermogen, maar ook op kabaal de competitie aangaat met de Audi en de BMW. Komt allen luisteren en genieten van deze iconen van weleer!

Dit belooft een spectaculaire strijd te worden in de historic klasse van de ELE rally!

 

RSS News Feed