Nieuws

Nieuws
Henk Vossen voor de 15e keer naar de Rallye Monte Carlo
Henk Vossen naar Rallye Monte Carlo

Henk Vossen voor de 15e keer naar de Rallye Monte Carlo

Tim en Tom Coronel genieten van de duinen
Tim en Tom Coronel genieten van de duinen

Tim en Tom Coronel hebben de laatste etappe voor de rustdag in stijl afgesloten. Tijdens de duinenetappe naar Riyadh finishten de broers als 37e op ruim 41 minuten van de dagwinnaar.

Mitchel v/d Brink weer leider in Dakar 2026
Mitchel v/d Brink weer leider in Dakar 2026

Mitchel van den Brink en zijn teamgenoten hebben vandaag goede zaken gedaan.

Tim en Tom Coronel klaar voor Dakar 2026
Tim en Tom Coronel klaar voor Dakar 2026

Terwijl het thuisfront in Nederland bij Nieuwjaarsconcert en het traditionele skispringen nog bijkomt van de festiviteiten rond de jaarwisseling, is Team Coronel inmiddels op volle sterkte gearriveerd in Saoedi-Arabië,

Eurol Rallysport gaat voor hoogst haalbare
Eurol Rallysport gaat voor hoogst haalbare

Het complete team van Eurol Rally Sport is klaar voor de start van de Dakar Rally 2026.

Vertrouwenwekkend optreden Henk Vossen
Vertrouwenwekkend optreden Vossen

De terugkeer van de Berkelland Rally op de Nederlandse rallykalender werd op een zonovergoten zaterdagmiddag in december een groot succes.

Vossen bereidt zich voor in de Achterhoek
Vossen bereidt zich voor in de Achterhoek

Dit compacte evenement met 6 klassementsproeven leent zich voor Henk Vossen bij uitstek om zich voor te bereiden op zijn deelname aan de voor het wereldkampioenschap (WRC) meetellende Rallye Monte Carlo in januari.

Cédric Cherain wint de Spa Rally 2025
Neuville wint finale in Saoedi-Arabië
Coronel voor 10de keer samen naar Dakar
Ogier wint Rally van Japan
Rookie Rally Team Brabant pakt 2de plek
Vrielink na sterke test 2de in Twente
1ste overwinning voor Den Braber
Pex pakt eerste overwinning in Twente
1 / 6

Verstappen pakt mooie 2de plaats in Bocholt

Op kwaliteit staat geen leeftijd. Dat is nog maar eens bewezen in de Sezoensrally, de zesde manche van het Kroon-Oil Belgian Rally Championship. De algemene overwinning ging er naar de 23-jarige Maxime Potty, terwijl de snelste Master (50+), de 50-jarige Jos Verstappen, op de tweede plaats eindigde op amper 14″.

In de eerste ronde ontdekte Jos Verstappen het specifieke parcours in Noord-Limburg, waardoor hij een halve minuut liet liggen, maar vanaf de tweede ronde ging het tempo fors omhoog. De Nederlander stuurde zijn Skoda Fabia RS Rally2 naar een knappe 2de plaats algemeen, op amper 14″ van winnaar Potty.
“In de eerste ronde van elke rally laat ik door een gebrek aan parcourskennis tijd liggen. Ook hier. Op de kiezel ging het meteen goed, want ik wist wat ik kon verwachten, maar het asfalt verraste me. Er lag veel meer grind op de baan dan ik had verwacht. Pas in de tweede ronde wist ik dat ik moest anticiperen om de wagen al met de handrem te zetten zodat ik onderstuur kon vermijden,” vertelde de winnaar bij de Masters.

Na de opgave van Jimmy D’hondt (versnellingsbak) in de openingsronde, ging de tweede plaats bij de Masters naar Franky Boulat, tevens de winnaar in de M-Cup. “In de eerste ronde maakte ik een paar  foutjes en verloor ik even het ritme toen ik verrast werd door het feit dat een strook onverhard besproeid was met water. Daarna kwam het vertrouwen snel terug,” vertelde Boulat die 9de algemeen werd.

Richard Pex werd derde bij de Masters, ondanks een schuiver waardoor hij een tijdje in een greppel stak en bevrijd moest worden door de toeschouwers. Dirk Deveux werd vierde, voor Patrick Schrooten en Rainer Hermann.

Tekst: PR BRC
Foto's: Niek Bakker
RSS News Feed