Nieuws

Nieuws
Tim en Tom Coronel genieten van de duinen
Tim en Tom Coronel genieten van de duinen

Tim en Tom Coronel hebben de laatste etappe voor de rustdag in stijl afgesloten. Tijdens de duinenetappe naar Riyadh finishten de broers als 37e op ruim 41 minuten van de dagwinnaar.

Mitchel v/d Brink weer leider in Dakar 2026
Mitchel v/d Brink weer leider in Dakar 2026

Mitchel van den Brink en zijn teamgenoten hebben vandaag goede zaken gedaan.

Tim en Tom Coronel klaar voor Dakar 2026
Tim en Tom Coronel klaar voor Dakar 2026

Terwijl het thuisfront in Nederland bij Nieuwjaarsconcert en het traditionele skispringen nog bijkomt van de festiviteiten rond de jaarwisseling, is Team Coronel inmiddels op volle sterkte gearriveerd in Saoedi-Arabië,

Eurol Rallysport gaat voor hoogst haalbare
Eurol Rallysport gaat voor hoogst haalbare

Het complete team van Eurol Rally Sport is klaar voor de start van de Dakar Rally 2026.

Vertrouwenwekkend optreden Henk Vossen
Vertrouwenwekkend optreden Vossen

De terugkeer van de Berkelland Rally op de Nederlandse rallykalender werd op een zonovergoten zaterdagmiddag in december een groot succes.

Vossen bereidt zich voor in de Achterhoek
Vossen bereidt zich voor in de Achterhoek

Dit compacte evenement met 6 klassementsproeven leent zich voor Henk Vossen bij uitstek om zich voor te bereiden op zijn deelname aan de voor het wereldkampioenschap (WRC) meetellende Rallye Monte Carlo in januari.

Cédric Cherain en Damien Whiters winnen de Spa Rally 2025
Cédric Cherain wint de Spa Rally 2025

Cédric Cherain en Damien Whiters winnen de Spa Rally 2025

Neuville wint finale in Saoedi-Arabië
Coronel voor 10de keer samen naar Dakar
Ogier wint Rally van Japan
Rookie Rally Team Brabant pakt 2de plek
Vrielink na sterke test 2de in Twente
1ste overwinning voor Den Braber
Pex pakt eerste overwinning in Twente
Podium voor Van Deijne in seizoensfinale
1 / 6

Wordt nu rally official en maak kans op een co-drive met Bob de Jong

De 40e editie van de Eurol Hellendoorn Rally belooft een uniek spektakel te worden en werpt zijn schaduw vooruit. En wat is er mooier dan onderdeel te vormen van Nederlands bekendste rally en met je neus vooraan te staan? Het tweedaagse autosport evenement in en rond Hellendoorn is nog naarstig op zoek naar officials. De organisatie van de rally heeft een unieke actie bedacht om juist nu toe te treden tot het ‘leger’ van enthousiastelingen dat de rallysport in Nederland mogelijk maakt.

De rallysport leeft in Nederland en de Eurol Hellendoorn Rally op 16 en 17 september verwacht zo’n 120 deelnemende equipes uit binnen- en buitenland. Om een rally als die in en rond Hellendoorn in goede banen te leiden zijn zo’n 600 officials nodig. En dat betekent een heel leger aan vrijwilligers die bereid zijn voor de prachtige rallysport een paar uur in touw te zijn in ruil voor een lunchpakket en een avondmaaltijd! Voorzitter Theo Engels van de Eurol Hellendoorn Rally: “We realiseren ons niet altijd even goed dat onze geliefde sport alleen kan bestaan bij de gratie van de ontelbare vrijwilligers, maar wij proberen ze altijd wat extra’s te bieden. Zo krijgen alle vrijwilligers bij ons altijd een kleine goodie bag, met bijvoorbeeld een mooie rallycap van Eurol.”

Voor de 40e editie van de rally heeft de organisatie een unieke actie opgezet. Onder de bestaande en onder de nieuwe officials wordt een aantal co-drives met regerend Nederlands Rallykampioen Bob de Jong in zijn Hyundai i20 R5 verloot tijdens een testdag. “En wie wil nu niet eens de sensatie beleven, die navigator Erik de Wild elke klassementsproef ervaart in de hot seat naast Bob de Jong,” aldus Theo Engels. Bob de Jong voegt daar nog aan toe: “Ik doe graag iets terug voor de officials, die vaak onzichtbaar voor de rallyrijders er voor zorgen dat wij onze sport kunnen beoefenen.” Op de onlangs geheel vernieuwde website van de rally is de wervingsactie voor officials te vinden: www.eurolhellendoornrally.com. Meld je dus snel aan en maak kans op een van die co-drives naast Bob de Jong!  

Tekst: Press release
Foto's: Niek Bakker
RSS News Feed