Nieuws

Nieuws
Tim en Tom Coronel klaar voor Dakar 2026
Tim en Tom Coronel klaar voor Dakar 2026

Terwijl het thuisfront in Nederland bij Nieuwjaarsconcert en het traditionele skispringen nog bijkomt van de festiviteiten rond de jaarwisseling, is Team Coronel inmiddels op volle sterkte gearriveerd in Saoedi-Arabië,

Eurol Rallysport gaat voor hoogst haalbare
Eurol Rallysport gaat voor hoogst haalbare

Het complete team van Eurol Rally Sport is klaar voor de start van de Dakar Rally 2026.

Vertrouwenwekkend optreden Henk Vossen
Vertrouwenwekkend optreden Vossen

De terugkeer van de Berkelland Rally op de Nederlandse rallykalender werd op een zonovergoten zaterdagmiddag in december een groot succes.

Vossen bereidt zich voor in de Achterhoek
Vossen bereidt zich voor in de Achterhoek

Dit compacte evenement met 6 klassementsproeven leent zich voor Henk Vossen bij uitstek om zich voor te bereiden op zijn deelname aan de voor het wereldkampioenschap (WRC) meetellende Rallye Monte Carlo in januari.

Cédric Cherain en Damien Whiters winnen de Spa Rally 2025
Cédric Cherain wint de Spa Rally 2025

Cédric Cherain en Damien Whiters winnen de Spa Rally 2025

Ogier negenvoudig WRC-kampioen, Neuville wint finale in Saoedi-Arabië
Neuville wint finale in Saoedi-Arabië

Ogier negenvoudig WRC-kampioen, Neuville wint finale in Saoedi-Arabië

Coronel voor 10de keer samen naar Dakar
Coronel voor 10de keer samen naar Dakar

Met de inmiddels traditionele en ook als altijd zeer druk bezochte uitzwaaidag bij het Coronel Adventure Indoor Klimpark in Huizen kende het Dakar-project van Tim en Tom Coronel een zeer succesvolle start.

Ogier wint Rally van Japan
Rookie Rally Team Brabant pakt 2de plek
Vrielink na sterke test 2de in Twente
1ste overwinning voor Den Braber
Pex pakt eerste overwinning in Twente
Podium voor Van Deijne in seizoensfinale
Rovanperä wint in Centraal-Europa
East Belgian Rally by Rookie
1 / 8

Pascal de Baar elfde in rondje om Bisha

De etappe vandaag was weer een rondje, dit keer om Bisha, over 346 kilometer, dit met duinen en zacht zand.

Voor de elfde etappe werd Pascal de Baar en zijn crew bestaande uit Jan van der Vaet en Stefan Slootjes op het hart gedrukt het rustig aan te doen en niet te pushen deze etappe. Maar daar kwam Pascal al snel van terug: “Dat is mooi gezegd, maar rustig een duin nemen gaat gewoon niet. Die moet je vol “op de bek pakken”, aldus de Baar. “De eerste duinen hebben we voorzichtig genomen met het risico op vastrijden, maar toen we bijna omvielen vond ik het tijd voor een andere koers. Je moet de massa verrassen zeg maar, dus na de eerste serie duinen zijn we er maar eens goed voor gaan zitten en zijn we gewoon vol door gegaan. We gingen dan ook weer als vanouds met als gevolg dat we de top 10 weer naderden.”

Pascal vervolgt: “Het was dan ook een erg mooie dag, misschien wel een van de mooiste tot nu toe, maar wel met gevaarlijke stukken met veel scherpe stenen. Ook daar was het alles of niets met als resultaat dat we Mitchel van den Brink, die een minuut voor ons gestart was, konden inhalen. Dat gaf weer een positieve boost aan de gang die we hadden ingezet. Echter kwam hij ons later weer voorbij, maar het was een mooie faire strijd die we hadden met elkaar. Als we terugkijken op de dag zijn we tevreden met het resultaat en hebben we de 11e tijd.  Helemaal als er binnen 4 minuten ook 4 teams strijden voor een top 10 finish voor de dag. We staan nu op de 13de plaats in het algemeen klassement en dat is gewoon mooi. Morgen hebben we nog een korte proef van 165 kilometer voor de boeg en dan kunnen we richting Jeddah.”

Tekst en foto's: Van Loon Racing
RSS News Feed