Nieuws

Nieuws
Tim en Tom Coronel klaar voor Dakar 2026
Tim en Tom Coronel klaar voor Dakar 2026

Terwijl het thuisfront in Nederland bij Nieuwjaarsconcert en het traditionele skispringen nog bijkomt van de festiviteiten rond de jaarwisseling, is Team Coronel inmiddels op volle sterkte gearriveerd in Saoedi-Arabië,

Eurol Rallysport gaat voor hoogst haalbare
Eurol Rallysport gaat voor hoogst haalbare

Het complete team van Eurol Rally Sport is klaar voor de start van de Dakar Rally 2026.

Vertrouwenwekkend optreden Henk Vossen
Vertrouwenwekkend optreden Vossen

De terugkeer van de Berkelland Rally op de Nederlandse rallykalender werd op een zonovergoten zaterdagmiddag in december een groot succes.

Vossen bereidt zich voor in de Achterhoek
Vossen bereidt zich voor in de Achterhoek

Dit compacte evenement met 6 klassementsproeven leent zich voor Henk Vossen bij uitstek om zich voor te bereiden op zijn deelname aan de voor het wereldkampioenschap (WRC) meetellende Rallye Monte Carlo in januari.

Cédric Cherain en Damien Whiters winnen de Spa Rally 2025
Cédric Cherain wint de Spa Rally 2025

Cédric Cherain en Damien Whiters winnen de Spa Rally 2025

Ogier negenvoudig WRC-kampioen, Neuville wint finale in Saoedi-Arabië
Neuville wint finale in Saoedi-Arabië

Ogier negenvoudig WRC-kampioen, Neuville wint finale in Saoedi-Arabië

Coronel voor 10de keer samen naar Dakar
Coronel voor 10de keer samen naar Dakar

Met de inmiddels traditionele en ook als altijd zeer druk bezochte uitzwaaidag bij het Coronel Adventure Indoor Klimpark in Huizen kende het Dakar-project van Tim en Tom Coronel een zeer succesvolle start.

Ogier wint Rally van Japan
Rookie Rally Team Brabant pakt 2de plek
Vrielink na sterke test 2de in Twente
1ste overwinning voor Den Braber
Pex pakt eerste overwinning in Twente
Podium voor Van Deijne in seizoensfinale
Rovanperä wint in Centraal-Europa
East Belgian Rally by Rookie
1 / 9

Rookie klaar voor de TAC Rally met de Ford Sierra

Het is bijna zover! Komend weekend zullen Antoine van Ballegooijen en Berrie van Boxmeer deelnemen aan de TAC Rally, die zich rondom het prachtige Tielt afspeelt. Met hun iconische Ford Sierra zijn ze vastbesloten om een sterke prestatie neer te zetten in deze spannende rally.

De TAC Rally, georganiseerd door de Tieltse Automobiel Club, staat bekend om zijn uitdagende parcours en prachtig asfalt, dat zowel rijders als toeschouwers een unieke ervaring biedt. De organisatie heeft dit jaar weer voor een fantastisch rallyprogramma gezorgd, en het belooft een ware feestdag voor autoliefhebbers te worden.
 
Antoine van Ballegooijen, een ervaren coureur met vele rallykilometers op zijn naam, en co-piloot Berrie van Boxmeer zijn enthousiast over de aankomende rally. "We hebben hard gewerkt en ons goed voorbereid," zegt Antoine. "De Ford Sierra heeft zijn snelheid bewezen, en we werken hard aan de betrouwbaarheid."
 
De combinatie van ervaring en de krachtige prestaties van de Ford Sierra beloven spannende momenten voor zowel de rijders als de fans langs de racebaan. Het duo hoopt niet alleen een goede klassering te behalen, maar ook het publiek te vermaken met spectaculaire ritten en pijlsnelle acceleraties.
 
We nodigen iedereen uit om langs de proeven van de TAC Rally te komen en ons team aan te moedigen. Ook de families en vrienden van onze vrijwilligers zijn van harte welkom om hen te steunen. Samen maken we er een onvergetelijke rally van!
 
Voor meer informatie over de TAC Rally en het wedstrijdschema, bezoek de website van de Tieltse Automobiel Club: [TAC Rally]

 

RSS News Feed